אודות

דף הבית אודות

סולן פורמדיה נדל"ן והשקעות הינו המשרד המוביל למכירה ואיתור של נכסי נדל"ן.

המשרד מנוהל ע"י אבישלום שחף, מי שהקים ומנהל בפועל את החברה.

במשרד צוות שכולל אנשי מקצוע מוסמכים בעלי ניסיון עשיר בתחום הנדל”ן.

סולן פורמדיה נדל"ן והשקעות הינו משרד יעוץ ותיווך נדל"ן. המשרד מתמחה בעסקאות נדל"ן מגוונות מבתים פרטיים, דירות למשפרי דיור ולמשקיעים, אדמות לבניה והשקעה ועד  עסקאות מסחר מורכבות.  משרד סולן פורמדיה נדל"ן והשקעות  היה מעורב בעסקאות נדל"ן גדולות והוא מביא עימו ידע עשיר וניסיון רב מהשטח.

למשרדנו מאגר לקוחות רב ומגוון שבוחר בנו כל פעם מחדש, משקיעים, תושבי חוץ, יזמים קבלנים ועוד.

קנייה, מכירה והשכרת נכסים

למשרדנו מאגר גדול של נכסים: לקנייה, למכירה או להשכרה. אנו מייחסים חשיבות רבה לסוג הנכסים שאנו מציעים. צוות המשרד ילווה אתכם בכל שלבי העסקה.

קנייה ומכירה של נכסים מניבי תשואה להשקעה

אנשי הצוות שלנו מומחים בתחום קניית נכסים מניבי תשואה להשקעה ומכירתם. ברשותנו נכסים רבים ומגוונים המיועדים להשקעות בסדרי גודל שונים.

קנייה, מכירה והשכרה של בתי ודירות יוקרה חדשים ומיד שנייה

למשרדנו ניסיון עשיר בתחום הנדל”ן היוקרתי. אנו עומדים בקשר רציף עם אנשי עסקים ופרטיים, קבלנים, יזמים ותושבי חוץ המעוניינים ברכישה, מכירה או השכרה של בתים ודירות יוקרה.

קנייה ומכירה של קרקעות

קניית קרקע חקלאית לפני הפשרה עתידית עשויה להיות עסקה של פעם בחיים! הצוות של סולן פורמדיה נדל"ן והשקעות ער להזדמנויות הרבות בתחום הקרקעות החקלאיות.

תוכנית שיווקית

אנו נקים מערך שיווק למכירת הנכס שלך תוך פרסום הנכס באמצעי מדיה שונים ומגוונים (הכול יפורט בפגישת ייעוץ עמנו). כל זאת על-מנת להעניק את החשיפה המתאימה והיעילה ביותר וכך להגיע ללקוחות שהנכס שלך עונה על הצרכים שלהם.

להרגיש בבית מהפגישה הראשונה

אנו מאמינים שאווירה מקצועית ויחס אישי הם הבסיס לפעילות עסקית מניבה. לפיכך, צוות המשרד יעשה כל שביכולתו כדי להבטיח לכם חוויה מקצועית ונעימה כבר מהפגישה הראשונה ולאורך העסקה כולה. הקשבה לצרכים הייחודים שלך, נתמקד בדרישות האמתיות שלך, יש לנו ניסיון בתיאום בו זמנית בין מכירה לקניית נכס לאותו קן משפחתי ושיתוף פעולה פורה עם משרדי תיווך נוספים.

אמינות – זה כל הסיפור

האמינות ללקוחותינו עומדת בסדר העדיפויות שלנו. נקודה.

במשרדנו המושג אמינות אינו סיסמא ריקה אלא דרך חיים. אנו מקפידים על יצירת קשרי אמון עם לקוחותינו תוך שמירה על סודיות מלאה.

שיחת ופגישה בבית הלקוח הינה ללא תשלום וללא התחייבות.

לפרטים נוספים מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם

0505-765-765

office@solan-estate.com