השקעת נדל"ן בארה"ב

השקעת נדל"ן בארה"ב

רבים מעוניינים לבצע השקעה בנדל"ן בארה"ב ולא בכדי. ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות מציעה הטבות שונות לכל מי שמעוניין להשקיע בנכסים שלה, כדוגמת ריבית נמוכה יותר או עסקאות טובות ומשתלמות יותר מאלה שבארץ. מדובר בהשקעה משתלמת לטווח ארוך, ולכן כדאי לפעול שלב אחר שלב כדי להוציא אל הפועל. השקעה בנדל"ן בארה"ב – פועלים לפי כל השלבים

למצוא עסקה מתאימה – שלב האיתור של הנכס. המשקיע מוצא את העסקה המתאימה עבורו מבחינה כלכלית, ומבצע תיאום ציפיות והערכה לגבי שווי הנכס והרווח העתידי שהוא יקבל ממנו.

הוכחת רכישה Proof of Fund –צריך המשקיע להוכיח שיש ברשותו הכסף הדרוש כדי לבצע השקעה בנדל"ן בארה"ב. לשם כך עליו להציג למוכר אישור מהבנק המנוסח בשפה האנגלית.

הצעת מחיר – As is Contract המשקיע מגיש הצעת מחיר למוכר, תוך שהוא מצרף להגשה את המסמך המוכיח כי הוא יכול לשלם עבור הנכס.

בודקים את הנכס Inspection Company – לאחר הגשת הצעת המחיר בודקים פקחי העירייה את הנכס המדובר, תוך בדיקת מערכת החשמל והאינסטלציה של המבנה. בשלב זה קובעים אם יש צורך לבצע שיפוץ.

חתימה על חוזה ובדיקה As is Contract to Sell and Purchase – המוכר והמשקיע חותמים ביניהם על חוזה אשר נשלח לבדיקתה של חברת Title. זוהי חברה משפטית ניטראלית העוסקת ברישום בתים בארצות הברית, והיא שתאשר בסופו של דבר את תקינותו של הנכס.

שלב הסגירה – Closing Documents זהו השלב האחרון שבו המשקיע חותם על בעלות הנכס, ואילו המוכר מקבל את כספו. בשלב זה נעשות ההכנות האחרונות לסגירת כל הסעיפים החשובים הנוגעים אל הנכס.

סולן נדל"ן נכסים והשקעות – שולטים בתחום הנדל"ן

אם אתם נחושים לבצע השקעה בנדל"ן בארה"ב, כדאי לפנות אל מקצוענים. אם פניתם אל סולן נדל"ן נכסים והשקעות, דעו כי אתם בידיים טובות. כאן ידע צוות המקצוענים המיומן והמנוסה להפנות אליכם את ההצעות המשתלמות ביותר ולעזור לכם לאתר את הנכס המשתלם ביותר, תוך כדי ליווי אישי לאורך כל תהליך הרכישה.

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן